Služby

Renovace laku

Poptat službu

Vrátíme laku a barvě vašeho auta zašlý lesk a dekontaminujeme namáhané části karoserie. Pro každý vůz volíme specifickou kombinaci leštící pasty a kotouče. Jedná se o nejjednodušší způsob, jak vylepšit celkový vzhled vašeho vozu.

Renovace laku

Renovaci laku si zdánlivě jednoduše můžete provést sami v garáži nebo na dvoře. E-shopy a reklamy nabízí různé retušovací tužky a fixy, které mohou mít částečný a krátkodobý efekt. Pokud ale chcete opravdu dokonalý výsledek bez nedokonalostí, doporučujeme zvolit renovaci laku od profesionálů.

Renovace laku se skládá z několika kroků. Kromě kvalitního a pečlivého mytí je u většiny námi prováděných služeb je prvním procesem leštění, zde mu ale ještě předchází strojní vícestupňové broušení. Tím se zbavíme i těch výraznějších či hlubších nedokonalostí a dokonale lak připravíme na leštění. Leštění dokončí proces a odstraní oxidaci, zbylé škrábance a kontaminaci. Nově nabytý lesk vozu je nyní při správné péči trvalý a vydrží vašemu vozu po dlouhou dobu.

Zobrazit ceník

Ceník

Pro nové vozy
Pro středně poškozené laky
Pro poškozené laky

Pro nové vozy

Doba trvání: 2 dny

  • Dekontaminace laku
  • Jednokrokové leštění

Cena od 6 000,- Kč vč. DPH

Pro středně poškozené laky

Doba trvání: 2-3 dny

  • Dekontaminace laku
  • Dvoukrokové leštění laku

Cena od 12 000,- Kč vč. DPH

Pro poškozené laky

Doba trvání: 3-5 dní

  • Dekontaminace laku
  • Vícekrokové leštění laku
  • Doporučujeme tuto službu doplnit o ošetření laku voskem či keramickou ochranou - zabráníte tak opětovné oxidaci vašeho laku.

Cena je individuální

Poptat renovaci laku

Kontaktujte nás

Pokračovat
Vytvořit jiný kód
Odeslat

Brno

Modřická JM Park Moravany

724 861 646

08:00 - 17:00

Top