Služby

Ruční voskování

Poptat službu

Kvalitní vosk vytváří na povrchu laku ochranný film, který snižuje tření a odpuzuje vodu a s ní i nečistoty. Odborně aplikovaný a vypracovaný do vysokého lesku, bude po dobu několika měsíců účinně chránit lak vašeho vozu před nepříznivými vlivy provozu a usnadní běžnou údržbu.

Ruční voskování

Lak automobilu je vystaven mnoha nepříznivým vlivům. Správně aplikovaná vrstva vosku výrazným způsobem prodlužuje životnost laku, vytváří na jeho povrchu ochranný film, který ho chrání před nečistotami a snižuje riziko poškození. V letních měsících, při vysokých teplotách, zabraňuje zasychání hmyzu a nečistot, v zimě ho chrání před posypovou solí, která způsobuje mimo jiné i matnění laku a vznik povrchové koroze.

Doporučujeme voskovat několikrát do roka, aby se zachovala účinnost a kvalita vosku.
Tato služba je určena pro nové, zachovalé a udržované laky. Nejčastěji je využívána s příchodem jara a zimy, nebo dle potřeby.

Zobrazit ceník

Ceník

    Voskování

    Doba trvání: 1-2 dny

    Jedná se o nejběžnější způsob základní ochrany laku vozu. Dle zvoleného vosku dosáhnete vysokého lesku laku a hydrofobních vlastností. Na výběr máme z přírodních, syntetických a hybridních vosků. Součástí voskování je i dekontaminace laku.

    Cena od 5 000,- Kč vč. DPH

Kontaktujte nás

Pokračovat
Vytvořit jiný kód
Odeslat

Brno

Modřická JM Park Moravany

724 861 646

08:00 - 17:00

Top